درباره ما

چیدمانه یکی از شاخص ترین گروه های صنعت ساختمان در ایران است که با بهره گیری از تیم های مهندسی توانمند و کارآمد، طراحان خلاق و زبردست و فنآوری های نوین ساخت، ایجاد کیفیت برتر را در انواع ساختمان های مسکونی لوکس، مراکز اداری، تجاری و رفاهی، انبوه سازی و مراکز بهداشتی درمانی، به عنوان برگی زرین در کارنامه افتخارات خود دارد.

این گروه در حال حاضر با ترکیبی از فعالیت های تخصصی در قالب شرکت ها و کارخانه های زیر مجموعه مشغول فعالیت مهندسی و اجراست. ایجاد مدیریت توسعه گرا و پویا از مرحله شناسایی موقعیت مکانی مناسب تا ساخت و خدمات دوره بهره برداری از اهداف کلیدی چیدمانه بوده و در نظر است تا با حضور چشمگیر در عرصه های مختلف ساخت و ساز و ارئه خدمات برتر با کیفیت بهتر، به عنوان الگو و برند برتر در سطح کشور شناخته شود.

استفاده از نیروی انسانی هوشمند، متخصص و با تجربه، استقبال از ایده ها و طرح های نو و خلاقانه و حضور در عرصه های بین المللی از راهکار های گروه برای رسیدن اهداف از پیش تعیین شده است.

وب سایت چیدمانه حرکتی نوین در راستای صنعت ساختمان می باشد که با استفاده از تیم های مجرب و کارآمد و با بهره گیری از علم روز دنیا بر اساس مهندسی ارزش خدمات طراحی سازه ای، معماری و تامین تمام کالاها و مصالح مورد نیاز ساختمانی و اجرای تمام مراحل را ارائه میدهد.

تیم چیدمانه با پوشش دهی برند های برتر روز دنیا و متریال های نوین و هم چنین با حمایت از تولید کنندگان داخلی کالاهای مورد نیاز شما مهندسین گرامی و پیمانکار عزیز و همه فعالان در ضمینه صنعت ساختمان با روشی نوین تامین می کند.

در راستای پیاده سازی استراتژی های نو و بهینه محور، با خرید و ثبت سفارش به صورت آنلاین در وب سایت چیدمانه شما عزیزان از خدمات و امکانات ویژه ای بهره مند می شوید.

  • حمل کلیه محصولات به صورت پکیج های مقاوم
  • نصب و اجرا درتمام  بخش های مورد نیاز
  • ضمانت اصل بودن کالا
  • ضمانت نصب به مدت دو سال
  • ارائه پکیج های ۰ تا ۱۰۰ که در هرمرحله از ساخت قابل اجرا می باشد.
تصویر صفحه درباره ما | چیدمانه

پیام خود را ارسال کنید …