مجموعه شرکت های ای اند سی ( A&C )

مجموعه شرکت های ای اند سی

مجموعه شرکت های ای اند سی ( A&C ) در سال ۱۳۹۲ با هدف تولید محصولات بتنی در منطقه بومهن تهران آغاز به کار نمود. A&C در آغاز با تولید موزاییک و کفپوش های بتنی با برند آمود ، این محصولات را به بازار داخلی عرضه نمود.

این مجموعه در سال ۱۳۹۵ پس از تحقیقات گسترده و با هدف پاسخ به نیاز داخلی اقدام به تولید دیوار پوش های سه بعدی نمود. این دیوارپوش ها با فرمولی منحصر به فرد بر پایه پودر سنگ ، سیمان ، مواد پلیمری و رنگ های معدنی تولید می شوند.

محصولات دیوارپوش دارای ویژگی های خاص همچون : قابلیت شستشو ، قابل استفاده بر روی دیوارهای نم دار ، رنگ پذیری ، نصب راحت ، مقاوم در برابر حریق ، کاهنده صدا و … می‌باشند.

ای اند سی در سال ۱۳۹۹ توانست خود را به عنوان بزرگترین تولید کننده دیوارپوش های سه بعدی فضای داخلی  با بیش از  ۴۵  طرح و ۴۵ رنگ مغز رنگ و رگه دار در سطح کشور معرفی نماید.

هم اکنون محصولات شرکت ، انواع مختلفی از دیوارپوش های سه بعدی ، بتن اکسپوز ، آجر رستیک ، آجر سفید و اکسسوری های دکوراتیو را در بر می گیرد.

محصولات اکسسوری شامل : ظروف چندمنظوره ، گلدان ، ملزومات اداری ، جاشمعی ، جاعودی و … می‌باشند.

هم اکنون این محصولات با همکاری یکی از بزرگ‌ترین مراکز پخش ملزومات فرهنگی و صنایع دستی در مراکز شهر کتاب‌های سراسر کشور عرضه می‌گردند. 

مجموعه ای اند سی در راستای تکمیل خدمات خود در سال ۱۳۹۵ اقدام به تاسیس گروه معماری چیدمانه نمود. این گروه اقدام به ارائه خدمات طراحی و معماری داخلی ، بازسازی و فروش متریال ساختمانی نموده است و هم اکنون با تکمیل بیش از ۳۰۰ پروژه ، کارنامه موفقی از خود بر جای گذاشته است.

این گروه با دارا بودن تمام تیم های تخصصی اعم از سازه ، معماری و تاسیسات در حال ارائه خدمات می‌باشد.